Naše "zázračné" metody 

Není to žádné zázračné cvičení, zázračné postupy... Je to hlavně důraz na několik všeobecně známých pravidel, která jsou často velmi podceňována. Dají se poměrně snadno shrnout do několika ZÁSAD.

Z těchto zásad jsme sestavili několik VL-Taháků pro dobré zvládnutí jízdy na sjezdových lyžích pro lyžaře začátečníky, pokročilé lyžaře i velmi dobré závodníky.

Ze společných zkušeností víme o několika jednoduchých tricích (cvičeních), jak odstranit obvyklé a opakující se chyby a pomoci tak každému k dosažení vrcholu jeho individuálních lyžařských schopností :-). Víme zároveň, že toto naše know-how je nesdělitelné formou brožurky, ani videem - funguje dobře při osobním kontaktu, nejlépe na VL-Workshopu.

Naší pracovní metodou je INTENSIVE FEEDBACK, spočívající především ve schopnosti naučit se VCÍTIT do pocitů správně jedoucího lyžaře, naučit se nejenom vědět proč jede správně, ale naučit se viděné a "vcítěné" co nejpřesněji přenést do svého lyžařského projevu!!! Nerozebíráme lyžování do jednotlivých pohybů, ale vnímáme ho "celostně".

Nejdůležitějším prvkem úspěšnosti našich workshopů je VZÁJEMNOST !!!   

Učíme se tím, že učíme jiné :-) - a to jde jen V OSOBNÍM KONTAKTU, nejlépe v kolektivu lidí se stejným cílem.